Thu, Sep 28 | Radisson BLU seminariruum: St Peterburg

Intelex Insight ja Microsoft Eesti kutsuvad Sind järjekordsele Heade Mõtete seminarile

Registration is Closed
Intelex Insight ja Microsoft Eesti kutsuvad Sind järjekordsele Heade Mõtete seminarile

Koht ja Aeg

Sep 28, 2017, 9:00 AM – 12:00 PM
Radisson BLU seminariruum: St Peterburg, Rävala puiestee 3, 10143 Tallinn, Estonia

Programm

Seminari ettekanded on mõeldud eelkõige ettevõtte juhtidele, finantsjuhtidele, müügijuhtidele, tootmis- ja arendusjuhtidele ning ettevõtte ärivaldkondade juhtidele, aga osaleda võivad kõik, kellel ülaltoodud teema vastu huvi.

9:00 Hommikukohv

9:15 Avasõnad

9:20 Power BI ja Microsofti ärianalüüsi lahendused. Võimalus alustada väikselt ja areneda suureks, ilma tehnoloogiat muutmata ja hüppelisi investeeringuid tegemata. Kaur Kivirähk, Intelex Insight OÜ, CEO ja vanem ärianalüütik. Kaur räägib, millised on uued suunad Microsofti ärianalüütika vallas ja kuidas on aidatud erineva suuruse ja vajadustega kliente saavutada suuremat efektiivsust nende igapäeva töös.

9:50 Power BI – Piletilevi kontserni äritegevust toetav aruandluse ja analüüsiteenus. Jaanus Beilmann, Piletilevi AS ja Baltic Ticket Holding AS, CEO . Jaanus räägib, kuidas Power BI analüüsilahendus aitab saada kiiret pilti kogu Baltic Ticket Holding kontserni igapäevategevusest ja kuidas koondada ja süstematiseerida ettevõtte jaoks väärtuslikke andmeid ja toetada äriotsuseid ja turundustegevusi.

10:30 Kohvipaus

10:45 DEMO: Kuidas kasutada Azure Machine Learningu tehisintellekti igapäevases äris . Kaarel Kivistik, Intelex Insight OÜ, partner. Kaarel näitab, kuidas saab kasutada Microsofti tehisintelligentsi lahendusi Azure Machine Learningut koos Power BI’ga.

11:25 Kuidas Europark kasutab Microsofti ärianalüüsi platvormi oma töö efektiivsuse tõstmiseks ja tagab klientidele paindlikuma ülevaate teenusest. Karol Kovanen, Europark Estonia OÜ , CEO . Karol räägib, kuidas ettevõtte kõrvaltegevustele saab nüüd varasemast vähem aega kulutada, samas pakkuda klientidele senisest paindlikumat ja paremat teenindust.

12:00 Lõunaoode ja küsimused esinejatele