top of page

Wed, Oct 19

|

Erinevate Tubade Klubi

Intelex Insighti 10. tegevusaasta täitumise seminar ja pidu!

Registration is closed
See other events
Intelex Insighti 10. tegevusaasta täitumise seminar ja pidu!
Intelex Insighti 10. tegevusaasta täitumise seminar ja pidu!

Koht ja Aeg

Oct 19, 2022, 1:00 PM – 7:00 PM

Erinevate Tubade Klubi, Telliskivi 60-A1 IV korrus, 10412 Tallinn, Estonia

Programm

Intelex Insight tähistab 2022 oktoobris oma 10. sünnipäeva. Kümne aasta jooksul on tekkinud palju erakordselt toredaid partnereid, kellega koos soovime juubelit tähistada.

Alustame 19. oktoobril kell 13:00 „hariva“ osaga, ehk väike seminar, kus praktilist kogemust ja tarkust jagavad andmete ja prognoosidega tegelevad   tippspetsialistid. Kell 17 jätkub üritus vabamas vormis tordi lõikamise, üllatuse ja networkinguga.

  • Millal? 19. oktoober 2022 algusega kell 13.00
  • Kus? Erinevate Tubade Klubi (Telliskivi 60, Tallinn)
  • RSVP: Osalemiseks palun registreeri end hiljemalt 13. oktoobriks järgneval vormil: https://www.intelex.ee/events/

INTELEX INSIGHT 10

19.10.2022 / Erinevate Tubade Klubi (Telliskivi 60-A1-65, Tallinn)

13:00 Kogunemine ja tervituskohv

I OSA - TULEVIKUTRENDID

13:30 Avasõnad

13:45 Kas täpselt prognoosimine on võimalik? Mida toob tulevik? Eesti Panga majanduspoliitika ja prognoosi allosakonna juhataja Rasmus Kattai

Prognoosimine on viimastel aastatel olnud keeruline: uued ja ettenägematud olukorrad sunnivad prognoose muutma ja ettevõtteid oma plaane ümber tegema. Saame teada, mis võib oodata ees Eesti majandust ning kuidas järjest   ettearvamatumas maailmas prognoose teha ning kasutada.

14:15 BI trendid ja Microsofti tulevikusuunad. (ENG) Microsofti Kesk- ja Ida-Euroopa ärirakenduste osakonna juht Michał Skowroński

Microsofti Customer Analytics Platform. Äri- ja andmeanalüüsi olulisus ja tulevikutrendid Microsofti tooteportfellis (Power BI ja Azure Cognitive (masinõpe) funktsionaalsused. Viimased arengud ning väärtuspakkumine VKE-dele.

14:45 Kuidas praeguses majandusolukorras BI-d ära kasutada? Intelexi tiim

Intelexi 10. aasta jooksul kogutud tarkuseterad, kuidas BI lahendust efektiivselt kasutada, olulised funktsionaalsused, mis aitavad info töötajateni viia, ning kuidas saada oma tegevustest kiire tagasiside ning teha selle pealt õigeid otsuseid.

15:15 Kohvipaus

II OSA – PRAKTILINE KOGEMUS

15:45 Kogemuslugu. Kuidas TalTech BI-d juurutas. Õppetunnid ja uued võimalused. TalTech Infotehnoloogia osakonna juhataja Raul Hanson

Kuidas võtta kasutusele analüüsitarkara? TalTech on juba aastaid BI-d kasutanud ning Raul jagab õnnestumisi ja väljakutseid, mida BI juurutusprotsess on endas kätkenud.

16:05 Kogemuslugu. Rulluv eelarvestamise ja BI kasutamine. Flexa Eesti finantsjuht Mall Bakler ja arendusjuht Kairit Arpo

Mis väärtust loob eelarvestamine? Mall ja Kairit räägivad, kuidas praktiliselt kasutada rulluvat eelarvestamist. Kas eelarve pidev muutmine on töömahukas ning kuidas aitab pidev, rulluv eelarvestamisprotsess ettevõtet paremini juhtida.

16:25 Kuidas vältida masinõppelahenduste kasutamist - ja millal need möödapääsmatuks osutuvad? Starship Technologies andmejuht Taavi Pungas

Millist lisandväärtust masinõppelahendused tänapäeva ettevõttes pakuvad ja mis kõrvalkulud nendega kaasnevad? Kuidas jõuda arusaamani, et oleks tarvis esimest ML lahendust? Praktilised näited, kus võib ML-ist kasu olla ning kus saab ilma.

16:45 Kokkuvõte.

17:00   Õhtusöök ja networking

17:30   Muusikaline üllatus ja networking

18:00   Tort ja networking

Kohtumiseni

Intelex Insight

Sotsiaalvõrgustik

bottom of page