top of page

Mirosoft ja Power BI tipus juba üle 15 aasta


Microsofti ärianalüütikaplatvorm on tuntud oma headuses, juba viimased 15 aastat on rahvusvaheline tehnoloogiauuringute firma Gartner seda oma iga-aastases ülevaates liigitanud tehnoloogia liidrite sektsiooni. See on kvaliteedimärk, mis näitab, et Microsofti lahendused on nii funktsionaalsuseslt kõige paremad ja neid on ka võimalik kõige lihtsamalt ja madalamate kuludega juurutada.


Kõigile Intelexi olemasolevatele klientidele on see hea uudis, kuna kinnitab otsuse õigsust just sellele platvormile oma ärianalüüsi lahendus üles ehitada. Teised suuremad konkurendid Tableu ja Qlikview, mida samuti Eestis kasutatakse on eelmiste aastate uuringutega võrreldes veelgi maha jäänud ja Microsoft vilgutab neile oma tagatulesid. Usume, et see uuring peaks andma julgust ka neile tulevastele klientidele Microsofti kasuks otsustada, kes selles veel kahtlevad.


Intelex Insight on Microsofti platvormile truuks jäänud kogu oma 10-aastase tegevuse jooksul ja on kujunenud selle ajaga Microsofti ärianalüütika tehnoloogia suurimaks arendajaks Baltikumis. "Kindlasti aitab Microsofti tehnoloogia tugevus meid uute turgude vallutamises ja toetab meie ettevõtet praegusel kiirel kasvul" lausus Intelex Insighti juhatuse esimees Kaur Kivirähk.


Rohkem infot Gartneri Magic Quadranti 2022 uuringu ja tulemuste kohta saab järgmisest blogi postitusest. https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/microsoft-named-a-leader-in-the-2022-gartner-magic-quadrant-for-analytics-and-bi-platforms/

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Social Icon
bottom of page