top of page

Intelex Insight on ettevõte, kes aitab oma klientidel tõsta juhtimisotsuste kvaliteeti ja saavutada organisatsiooni tegevuses suuremat efektiivust. Võtmesõnad sellel teekonnal on:

 

  • Äriprotsesside parendamine – olemasolevad süsteemid ei tohi pärssida efektiivse äriprotsessi juurutamist ettevõttes.

  • Aruandluse automatiseerimine – loobu käsitööst, vajalikud aruanded peavad jõudma kasutajateni võimalikult operatiivselt.

  • Aruandluse visualiseerimine – on teada, et pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Teine kord on mõistlik minna mahukate risttabelite pealt visuaalsete graafikuteni.

  • Andmete migratsioon – aegade jooksul on analüüsiks vajalikud andmed kogunenud erinevatesse andmebaasidesse ja rakendustesse. Mõistlik on need andmed teha igapäevaselt ligipääsetavaks tuues need ühtsesse andmelattu.

  • Tehisintelligentsi rakendamine – masinõppe (Machine Learning) vahendite abil on võimalik leida andmetes seoseid, mida käsitsi andmeid töödeldes ei suuda inimene näha. Masinõppe mudeleid saab kasutada ettevõtte tegevuse efektiivsuse tõstmiseks ja nö tuleviku ennustamiseks.

  • Andmete turvalisus ja vastavus reeglitele – 2018. aastal hakkas kehtima isikuandmete kaitse üldmäärus (GDPR – General Data Protection Regulation), see nõuab teadmist, kuidas oma protsesse ja süsteeme sellele vastavaks kohandada. Tähelepanu oma andmete turvalisuse osas ei ole kunagi liiast.

 

Kuidas me seda teeme? Meie loodavad lahendused põhinevad suurima tehnoloogifirma Microsoft lahendustel. Oleme õnnelikud, et sellesse valdkonda on viimase 10 aasta jooksul investeeritud märkimisväärselt, mis võimaldab meil oma klientidele pakkuda maailma parimat ärianalüüsi platvormi, mida on tunnustanud ka rahvusvaheline uuringufirma Gartner. 

  

Läbi andmete turvalisuse konsultatsioonide aitame ettevõtetel oma protsesse ja süsteeme kohandada nii, et need vastaksid GDPRi reeglitele ja andmete haldamine ei tähenda suurt ajakulu.

Meil on kogemus ja vajalikud skriptid liidestusteks paljude enamkasutatud majandustarkvaradega: Directo, Hansaworld, Dynamics Nav, Business Central, Standard Books, Eeva, 1S,  Automaster, Buum, Moxware, IFS jpt.

 

 

ETTEVÕTTEST

Intelexi võtmekontaktid
Kaur Kivirähk, Juhatuse esimees / ärianalüütik

kaur@intelex.ee

Kaur on tegelenud ärianalüütika projektidega üle 10 aasta. Tema tugevusteks on strateegia optimeerimine, äriprotsessi analüüs ja koolitused. Kaur on eelkõige aidanud tootmisettevõtteid, riigisektorit, hulgimüügi- ning finantssektorit. Lisaks eelnevale on Kaur töötanud Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskondade õppejõuna.

 

Intelexi meeskonda kuulub 17 oma valdkonna spetsialisti. Meie Microsofti poolt sertifitseeritud arhitektidel ja arendajatel on minimaalselt 5 aastane kogemus analüütika ja äriintelligentsi valdkonnas. Tänu meie mitmerahvuselisele meeskonnale suudame projekte läbi viia eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Team
Soovid lisainfot? Võta meiega ühendust

Oleme siin, et aidata. Kontakteeru kas emaili, telefoni või sotsiaalmeedia kaudu.

bottom of page